.

.

Место ПВЦ мека рака носат игла пластични облека lanyard ознака кабел вратоврска линија пластични виси таблети

Место ПВЦ мека рака носат игла пластични облека lanyard ознака кабел вратоврска линија пластични виси таблети

DEN 663.00
DEN 705.60
-6 %
Од стока


Оваа цена се само за оваа точка, pls види "За Предметот" Информации, Ако имате различни барање, ние ќе ви понудат повторно, имаме најдобра цена и квалитет во споредба со другите продавачи . Предмет : на самото Место ПВЦ мека рака носат игла пластични облека lanyard ознака кабел вратоврска линија пластични виси таблети Материјал : ПВЦ мека Големина : Околу 12.5 CM. И можете да изберете големина сакате, само цената се различни. Пакување : Пластични кеси. Употреба : Облека/Чевли/Торби/Капи/Играчки/Подароци и слично. Не постојат MOQ за било купувачи, но Ако цел повеќе, цената е поевтино. Во gernal, бесплатен превозот начин е Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако плаќањето се повеќе од $150 , ние ќе се размислува за DHL/Федекс/UPS/EMS за вас. Ако им треба итно да, можете да изберете DHL/Федекс/UPS/EMS, но треба да ги плати Некои времиња, ние може да се направи грешка, испратите погрешни нарачка до вас. Pls не грижете се за тоа, вие само треба да контактирате со нас, ние повторно ќе се испрати слободни нарачка до вас, и ние ќе appreicate вас. Ние може да ги прифати ред со вашето лого или дизајн, вие само треба да ни кажете вашата детална барање или можете да ги испратите на СЛИКАТА за/PDF/AI/ПСД/CDR да ме преку е-маил. Можеме да го прифатиме секое плаќање начин, како Paypal и сл.

боја:
црна, бела, Беж, црвена
Тип На Производ:
Кабли
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
По завршувањето:
восок
Должина:
About 12.5CM
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност,Водоотпорен
Обликот:
Круг
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
1423
Техника:
Плетенка
Дијаметар:
2mm
R

Додатоци на производи