.

.

YJHSMY, 179186,10 компјутери/Многу,8/10/12mm Висок квалитет, класични мода имитација бисер копчиња, прибор за облека, DIY рачно изработени

YJHSMY, 179186,10 компјутери/Многу,8/10/12mm Висок квалитет, класични мода имитација бисер копчиња, прибор

DEN 94.00
DEN 120.00
-22 %
Од стока


Боја : Боја како слика
Количина : 10pcs/многу
Околу Димензии : Дијаметар : 8мм,10мм,12mm
Конверзија : 1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен
Употреба : Тие може да се пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 35-45 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Бренд Име:
YJHSMY
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Материјал:
acryl
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
179186
R

Додатоци на производи