.

.

4Pcs Multicolor Цвет да се Шие На Закрпи За Облека, Торби за DIY Везана Добавувачи Занаети Везени Appliques Ткаенина Значки

4Pcs Multicolor Цвет да се Шие На Закрпи За Облека, Торби за DIY Везана Добавувачи Занаети Везени Appliques

DEN 86.00
DEN 95.52
-10 %
Од стока

Карактеристики : Железо-На Гласачко место:Нашите appliques исто така, може да биде пораби на Големината:Како Фото КОЛИЧИНА:4 Pcs /Многу Забелешка : 1. Нашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи. Со цел да се направи имате подобри шопинг искуство,се надевам дека ќе може да избере регистрирани логистика, поефикасен и побезбеден, може да се следат, или ако купувате од нашата продавница повеќе од $ 6, можеме да се обидеме да брод преку регистрирани логистика. 2. Поради снимање состојба и Хардверски Уреди како што следи е brightness/contrast поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики шоу. 3. Прирачник за мерење може да се 1-3мм отстапување постои.ние гарантираме сите производи се со добар квалитет.

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Големина:
As Photo
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
BT209
Бренд Име:
AISHINI
КОЛИЧИНА:
1Lot=4Pcs
Се применува за:
DIY,Фустан,Здолниште,Т-маица,CoatSort
Style1:
Нашите appliques исто така, може да биде пораби на
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Бебе,Убавина
Карактеристични 1:
Лепенки За Облека,Железо На Цртан Филм Закрпи
Карактеристика 2:
Деца Железо На Лепенки,Евтини Везени Печ
R

Додатоци на производи