.

.

Нови пристигна лен burlap јута лента се тркалаат за diy рачно изработени Божиќ свадба декорација

Нови пристигна лен burlap јута лента се тркалаат за diy рачно изработени Божиќ свадба декорација

DEN 1185.00
DEN 1247.04
-5 %
Од стока


5 CM*10 M Имитација лен јута лента се тркалаат за diy рачно изработени Божиќ свадба декорација
Ширина : 5cm
Должина : 10m
Материјал : burlap,l јута

боја:
2.5CMx100M, 3CMx100M, 4CM x100M, 5CMx100M, 6CMx100M, 7CMx100M
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
is_customized:
Yes
Материјал:
предиво од јута
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
IVINLA
Ширина:
6cm
Техника:
Плетени
Број На Модел На:
rd32
Ткаенина Тип:
јута
R

Додатоци на производи