.

.

Нови bowknot цвеќиња инкрустирани бисер DIY додатоци крпа ставете women 's здолниште печ decals прибор за облека

Нови bowknot цвеќиња инкрустирани бисер DIY додатоци крпа ставете women 's здолниште печ decals прибор за облека

DEN 1176.00
Од стока


боја:
види опција
Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
OPALUS
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BT-3
Ширина:
10.5CM*9CM
Техника:
Плетенка
Ткаенина Тип:
Памук
R

Додатоци на производи