.

.

Камерата форма Печ Железо Везени Печ Applique Железо на Закрпи за Шиење Додатоци Значка Налепници на Облека Торба DIY BT095

Камерата форма Печ Железо Везени Печ Applique Железо на Закрпи за Шиење Додатоци Значка Налепници на Облека

DEN 160.00
DEN 200.64
-20 %
Од стока

Карактеристики : Железо-На Гласачко место:Нашите appliques исто така, може да биде пораби на Големината:Како Фото КОЛИЧИНА:10 Pcs /Многу Забелешка : 1. Нашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи. Со цел да се направи имате подобри шопинг искуство,се надевам дека ќе може да избере регистрирани логистика, поефикасен и побезбеден, може да се следат, или ако купувате од нашата продавница повеќе од $ 6, можеме да се обидеме да брод преку регистрирани логистика. 2. Поради снимање состојба и Хардверски Уреди како што следи е brightness/contrast поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики шоу. 3. Прирачник за мерење може да се 1-3мм отстапување постои.ние гарантираме сите производи се со добар квалитет.

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
BT095
Стил:
Железо-На
Големина:
As Photo
Техника:
Извезена
Бренд Име:
AISHINI
КОЛИЧИНА:
1Lot=10Pcs
Style1:
Нашите appliques исто така, може да биде пораби на
облека:
Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Престилка
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Бебе,Убавина
Карактеристични 1:
Лепенки За Облека,Железо На Цртан Филм Закрпи
Карактеристика 2:
Деца Железо На Лепенки,Евтини Везени Печ
снабдувач:
Кина Производител
Големина:
5.7cm x 4cm
R

Додатоци на производи