.

.

1.1 cm 5 метри Памук, Чипка Намали Плетенка за Костимот Висок Квалитет на Стоножка Плетенка за Шиење Чипка Лента за Шиење Додатоци Свадба

1.1 cm 5 метри Памук, Чипка Намали Плетенка за Костимот Висок Квалитет на Стоножка Плетенка за Шиење Чипка

DEN 94.00
DEN 133.92
-30 %
Од стока


НАПОМЕНА :
Во нашиов продавници, цел износ повеќе од $8, ние ќе ја испратите вашата нарачка од Кина поштата Регистрирани воздух mail или други можат да ги пратите на превозот. тоа може да се следи и на време.
Големина : Чипка Намали на 1,1 см - 1.2 см
Боја : Како На Сликата
Пакет : 5 дворови/многу
Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.
Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 7-15 дена; На Европската : Околу 10-30 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 25-60 дена Ако треба итно да се EMS/DHL со дополнителни поштенски; DHL : 2-7 ЕМС : 5-15 Работни дена. Повратни информации : Ние ќе бидеме среќни да ви помогне ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција.

Техника:
Хеклани
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
1.1cm
Број На Модел На:
Чипка
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
Чипка
R

Додатоци на производи