.

.

Месечината Ноќ SS3 SS4 SS5 SS6 SS10 SS20 SS30 да DIY Помине Уметност Rhinestones Сјајот Кристали Накит Не амбуланта корегирање камен Оркестарот strass

Месечината Ноќ SS3 SS4 SS5 SS6 SS10 SS20 SS30 да DIY Помине Уметност Rhinestones Сјајот Кристали Накит Не амбуланта

DEN 157.00
DEN 209.76
-25 %
Од стока


====СИТЕ НЕ АМБУЛАНТА КОРЕГИРАЊЕ RHINSTONES====

боја:
SS3 1440pcs, SS4 1440pcs, SS5 1440pcs, SS6 1440pcs, SS8 1440pcs, SS10 1440pcs, SS12 1440pcs, SS16 1440pcs, SS20 1440pcs, SS30 288pcs
Бренд Име:
IDIYEA
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
Круг
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
месечината ноќ
Техника:
Лепак За
Стил:
Flatback
Тип На Производ:
Rhinestones
Тип:
Половина Круг Flatback Бисер
Не Амбуланта Корегирање Мушка:
да се залепи со лепак вода
Употреба:
Кеси,Ноктите Уметност,Облека,да се Видиме,модни елементи .....
боја:
Како слики прикажани
R

Додатоци на производи