.

.

Одобрението за промет на големо се Шие на Rhinestones Бела/Сино/Зелено/Розова Опал Злато ноктот 4mm 5mm 6mm користат за прибор за Облека бесплатен превозот

Одобрението за промет на големо се Шие на Rhinestones Бела/Сино/Зелено/Розова Опал Злато ноктот 4mm 5mm 6mm

DEN 479.00
DEN 504.00
-5 %
Од стока

Точка име : да се Шие на Ноктот Кристал Боја : Сина Опал/ Зелена Опал/Розова Опал/Бел Опал/Циркон Опал/Виолетова Опал Ноктот Боја : Злато Големина&Пакување : 4mm(SS16) 1440pcs/многу 5mm(SS22) 720pcs/многу 6mm(SS28) 288pcs/многу за Употреба : венчаница, целосна фустан, облека, чевли и капи, торби, Цел на Обработка : Кога купувачи ставање нарачки, доколку постојат прашања и барања, ве молиме контактирајте со нас или цел порака, по цел е издадена, обично се издава во 1-3 работни дена, некои производи е потребна дозвола за привремен обработка. Ние ќе контактира со купувачот, може да го продолжи 2-3 дена испрати. Превозот : Повеќето од Објектот превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, дел на цел износ од помалку од $ 5 цена, ние ќе го избере од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Повеќето земји ќе биде завршен во 15-30 дена за испорака, но овој пат само на буџетот, вистинските време на испорака утврдени од страна на локалните поштенска услуга, тоа може да биде поради други фактори и продолжен испорака, купувачот може да се јавите во вашата локална поштенска услуга, и разбирањето на динамиката на испорака на стоката. Кога цел износ е поголем од $ 100, за некои земји, ние ќе го избере DHL / UPS / SF брза испорака, како што е Јапонија, Јужна Кореја, сад и така натаму. Купувачите се исто така може да избере комерцијални курир ние во собата, плаќање одговара на превозот цена, брза испорака време е обично 5-7 дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифатливи преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. СИТЕ пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден, доколку вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Големина:
4MM 1440pcs, 5MM 720pcs, 6MM 288pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Бренд Име:
TENGJIAN
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Број На Модел На:
SS12 SS16 SS22 SS28 SS32 SS38
Материјал:
Стакло
ноктот:
злато боја
Големина:
4/5/6/7/8mm
Техника:
да се шие на
R

Додатоци на производи