.

.

Пастирски дебел памук флорални памук ткаенини рачно изработени платно платно покрива троседот ткаенина tablecloths листови завеса ткаенина DIY платно

Пастирски дебел памук флорални памук ткаенини рачно изработени платно платно покрива троседот ткаенина tablecloths

DEN 2820.00
DEN 3168.00
-11 %
Од стока


Екранот се молам да ми кажете која ќе се купи дека ткаенина. Ви благодариме!

Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Ширина:
240cm
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Еко-Пријателски
Тежина:
550g / m
R

Додатоци на производи