.

.

1PC Верувај Ми Прст Patch за Фармерки DIY додатоци жешко железо закрпи

1PC Верувај Ми Прст Patch за Фармерки DIY додатоци жешко железо закрпи

DEN 47.52
Од стока

1 КОМПЈУТЕР Верувај Ми Прст Patch за Фармерки DIY додатоци жешко железо закрпи
Опис : може да се користи за DIY облека, чанти додатоци, децата капи галантерија, украси, рачно изработени на платно, ПОСТОЈАТ ТОПЛИНА СРЕТНА со ЛЕПИЛО НА ГРБОТ, НО РАКА на ШИЕЊЕ Е ПОДОБРО.
Ако сте заинтересирани во други крпа додатоци, ве молиме проверете како што е подолу :

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
see below details
Бренд Име:
AHYONNIEX
Број На Модел На:
022802
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Appliqued
R

Додатоци на производи