.

.

Booksew Памучна Ткаенина Гроздобер Тиркизна Масти Квартал Пакет Tilda Scrapbooking Quilting Комбинација Везана 50cmx50cm 9 Дизајни

Booksew Памучна Ткаенина Гроздобер Тиркизна Масти Квартал Пакет Tilda Scrapbooking Quilting Комбинација Везана

DEN 451.00
DEN 1001.76
-55 %
Од стока


Име на производ : памучна ткаенина масти четвртини пакет W3 B5-8 Материјал : 100% памук. тенок,основните квалитет, погоден за шиење кукла' облека, tildas,крпеница,quilting,scrapbooking,занаети и други основни проекти за шиење. Портретирани како слика се прикажува,9 Тиркизна дизајни колекција Големина : 1piece= 50 CM x 50 CM(намалување од страна на рака , толку +-2cm грешка) Пакет Содржина : 9 парчиња (9 дизајни се меша, секој дизајн 1 парче). Ве молиме Љубезно Забелешка : секој дизајн 1 парче,НЕ може да одберете дизајн.Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 многу,тоа НЕ е континуирано.

Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Ширина:
150cm
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
booksew
Nonwoven Техника:
no
Тип:
Памук Ткаенини
Плетени Тип:
no
Употреба:
tilda, крпеница,quilting,scrapbooking,занает шиење
Материјал:
Тенка
Големина:
50cmx50cm/парче
Количина:
9 парчиња,секоја дизајн 1piece
боја:
ТИРКИЗНА
Бесплатен превозот :
бесплатен превозот до 68 земји
Дизајни:
мечка,цвет,мрачно,точка
is_customized:
no
R

Додатоци на производи