.

.

Booksew Памучна Ткаенина 50cmx50cm 9 Дизајни Црна Сет Масти Четвртини Пакет за Шиење Scrapbooking Quilting Комбинација Кукла W3B5-6

Booksew Памучна Ткаенина 50cmx50cm 9 Дизајни Црна Сет Масти Четвртини Пакет за Шиење Scrapbooking Quilting

DEN 471.00
DEN 941.76
-50 %
Од стока


Име на производ : памучна ткаенина масти четвртини пакет W3 B5-6 Материјал : 100% памук. тенок,основните квалитет, погоден за шиење кукла' облека, tildas,крпеница,quilting,scrapbooking,занаети и други основни проекти за шиење. Портретирани како слика се прикажува,9 црна дизајни колекција Големина : 1piece= 50 CM x 50 CM(намалување од страна на рака , толку +-2cm грешка) Пакет Содржина : 9 парчиња (9 дизајни се меша, секој дизајн 1 парче). Ве молиме Љубезно Забелешка : секој дизајн 1 парче,НЕ може да одберете дизајн.Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 многу,тоа НЕ е континуирано.

Бренд Име:
booksew
Велур Ткаенина Тип:
no
Стил:
Обична
Ширина:
150cm
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Nonwoven Техника:
no
Плетени Тип:
no
Тип:
памук fabrc
Објектот:
100% Памук Обичен Ткаенина
Големина мерка:
CM
Употреба:
tilda, крпеница,quilting,scrapbooking,занает шиење
Функција:
Тенок,мека
Големина:
50cmx50cm/парче
Количина:
Количина
боја:
боја
Дизајни:
ѕвезда,леопард,цвет,polka точка,шари
is_customized:
No
Бесплатен превозот :
бесплатен превозот до 68 земји
R

Додатоци на производи