.

.

Бесплатен превозот на Мало 5Pcs Сребрен Тон Filigree Обвива Конектори Метал Занаети Подарок Декорација DIY Наоди 4.8x7.5cm F0402

Бесплатен превозот на Мало 5Pcs Сребрен Тон Filigree Обвива Конектори Метал Занаети Подарок Декорација DIY

DEN 40.00
DEN 47.04
-15 %
Од стока


Материјал :
Цинк метални легури(Олово и никел безбедно)
Големина на :
Години : 7.5 cm x 4.8 cm
Дебелина : 0.6 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
досадна сребрен тон(не сребро позлатен)
Количина :
Ќе добиете 5 Pcs на овој објект во листата цена

Број На Модел На:
F0402
Тип На Производ:
Други
R

Додатоци на производи