.

.

Бесплатен превозот на Мало со 10Pcs Антички Бронза Filigree Круг Обвива Конектори Метал Занаети Подарок Декорација DIY Наоди 44mm F0314

Бесплатен превозот на Мало со 10Pcs Антички Бронза Filigree Круг Обвива Конектори Метал Занаети Подарок Декорација

DEN 46.00
DEN 54.24
-15 %
Од стока


Материјал :
Цинк метални легури(Олово и никел безбедно)
Големина на :
Прибл : 44mm кол.
Дупка големина : 0.8 mm Дебелина : 1.6 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Бронза на ѕвонење
Количина :
Ќе добиете 10 Pcs на овој објект во листата цена

R

Додатоци на производи