.

.

25 Метри Зголеми Црвена Свила Сатен Лента Webbing Свадба Партија Декорација Подарок Завиткување Божиќ, Нова Година За Шиење Облека Ткаенини

25 Метри Зголеми Црвена Свила Сатен Лента Webbing Свадба Партија Декорација Подарок Завиткување Божиќ, Нова

DEN 24.00
DEN 27.36
-12 %
Од стока

Бесплатен Превозот Свадба Партија 25 Метри Занает Сатен Лента.Тие работат одлично за подарок пакување, свадба фаворизира, свеќи, накит, потпури, Печатење. Квалитет на Ткаенина лента може да се користи на облека, шиење, Кроења, hairpiece, corsage и многу повеќе. Услови : 100% Нов Материјал : Лента големини : 6mm -50мм широк Должина : 25 метри/ roll пакет : 1 парчиња. Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот Внимание : 1piece = 1roll = 25yards=22meter.

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
боја на змејот
Ширина:
1/4
Број На Модел На:
1/4( 6mm )
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи