.

.

Мешани Цел 600 компјутери/многу : 300 Компјутери Двете страни Обоени срамнети со земја Шише капи Рамен bottlecaps+300 компјутери Копче за Синџирите За Накит Занает

Мешани Цел 600 компјутери/многу : 300 Компјутери Двете страни Обоени срамнети со земја Шише капи Рамен bottlecaps+300

DEN 4272.00
Од стока


добредојдовте на нашата продавница
Срамнети со земја Шише Капи пиво капа Jewery додатоци, Метал Круна Капа,Tinplate Шише Капи се користи за DIY накит decration или занаети одлуки, ѓердан pendant imange оркестарот или копче pendant . Израмните Bottle Caps Sliver Chromed Купола Капа
Answer : ___________________________ NOTE :
Цената е само за Метал Пивско Шише Капи за DIY Jewerly , Без Облоги!
Кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за која боја сакате ,ако не изберете боја ние ги испратите случајно ви благодариме. и секоја боја може да биде избран како Повеќе од 100 компјутери.
Карактеристики на нашата Шише Капи :
. Сосема нов и Висок квалитет на Двете страни обоени Израмните Bottlecaps
. Боја : Sliver , Виолетова , Црна , Розова ,се Зголеми Розова ,Бела ,Сина, Зелена вкупно 8 Бои
. За Микс Бои : може да се меша било бои на над 8 бои . но, ве молам Nx100 компјутери за Секоја Боја
. Мин. цел : 1 LOT=300 PCS шише капи со дупки + 300 компјутери keychain
. Големина : за да се вметне или прилог со 1" круг куполи
. Не-токсични, дете-доказ
. Карактеристики : Со Дупки ( ако сакате со епоксидна ве молиме контактирајте со нас !)
. Испорака : бесплатна испорака од страна на DHL
. Употреба : Jewery додатоци,што се користи за накит decration или занаети одлуки, ѓердан pendant, слика оркестарот или копче pendant
Клиентите на Користење Покаже :

Бренд Име:
SUTOYUEN
Број На Модел На:
шише капи за Накит Carft
Тип На Производ:
Други
боја:
двете страни Обоени 8 Бои
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Карактеристики:
со Дупки и Прстени
Вметната големина:
1 Инч
Употреба:
Шише Капи За Carfts и Накит
мешани цел:
Срамнети со земја шише капи и Keychain
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи