.

.

Обичај метал етикети за облека, за ззп/шапка, торба додатоци итн., злато во боја, сјајна површина

Обичај метал етикети за облека, за ззп/шапка, торба додатоци итн., злато во боја, сјајна површина

DEN 20400.00
Од стока


- Објектот : метална етикета, метална ознака.
Големина на : 1 × 1.5cm.
- Материјал : Цинк легура.
- Боја : златна боја
- Тежина : 2g/pc
Други Облека, Додатоци во Висок Квалитет

R

Додатоци на производи