.

.

Обичај метал етикети за облека, за ззп/шапка, торба додатоци итн., злато во боја, сјајна површина

Обичај метал етикети за облека, за ззп/шапка, торба додатоци итн., злато во боја, сјајна површина

DEN 20400.00
Од стока


- Објектот : метална етикета, метална ознака.
Големина на : 1 × 1.5cm.
- Материјал : Цинк легура.
- Боја : златна боја
- Тежина : 2g/pc
Други Облека, Додатоци во Висок Квалитет

Тип На Производ:
облека labels
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Бренд Име:
Pinli
Техника:
Врежана
Материјал:
Метал
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Етикета Вид:
Главната Lables
Број На Модел На:
metal018
R

Додатоци на производи