.

.

5Y12951 дејвид лента бесплатен превозот 1.5 печатени лента Grosgrain лента Лакови Свадба Партија Декорација Занает мини цел $6

5Y12951 дејвид лента бесплатен превозот 1.5 печатени лента Grosgrain лента Лакови Свадба Партија Декорација

DEN 122.40
Од стока


добредојдовте proudce вашите сопствени дизајни за панделка или смола,ви благодариме
Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
Начин на Плаќање
Ние сега се прифати ЗАЧУВАМ,БАНКАРСКИ ТРАНСФЕР,ако ви е потребен друг начин на плаќање,pls слободно контактирајте со нас, Ние ќе направи максимални напори за да се исполнат условот.ви благодариме за поддршката.
ПС : не Ви треба Alipay сметката да се плати на овој начин, само кликнете на Alipay копчето кога ќе оди преку проверка и барате линк за да платите со вашата кредитна картичка. Испорака
Сите панделки се за бесплатен превозот, вклучувајќи ги и во најекономичен начин , времето за испорака ќе биде за 7-20 дена, зависи од различни земји.
1) Панделки ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail, времето за испорака ќе биде за 15-20 дена ако количество за нарачка е само 1 тркалаат(100yards)
2) Панделки ќе биде испорачуван EMS, DHL, UPS-от и Fedex, времето за испорака ќе биде околу 7-10 работни дена, доколку износот е над $100
Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, ние ќе радосно да го замени тоа за вас. Контактирајте со нас за враќање насоки. Сите предмети се проверуваат пред тие да се испраќаат, затоа **КУПУВАЧИ** се одговорни за враќање превозот.
Ние се обидуваме да се одговори на пораки во рок од 24 часа - можеби подоцна ако е викенд или празник. Проверете ја вашата СПАМ - понекогаш вашата безбедност ќе испрати во кој плик со грешка. Ве молиме контактирајте не повторно доколку тоа не е случај.

R

Додатоци на производи