.

.

Зелена Bottlecaps Со Дупки & Прстени ! 500 Компјутери Двете Страни Обоени Срамнети Со Земја Шише Капи За Накит Приврзоци Linerless Круна Капи

Зелена Bottlecaps Со Дупки & Прстени ! 500 Компјутери Двете Страни Обоени Срамнети Со Земја Шише Капи За Накит

DEN 3456.00
Од стока


добредојдовте на нашата продавница
Срамнети со земја Шише Капи пиво капа Jewery додатоци, Метал Круна Капа,Tinplate Шише Капи се користи за DIY накит decration или занаети одлуки, ѓердан pendant imange оркестарот или копче pendant . Израмните Bottle Caps Sliver Chromed Купола Капа
Answer : ___________________________ NOTE :
Цената е само за Метал Пивско Шише Капи за DIY Jewerly , Без Облоги!
Кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за која боја сакате ,ако не изберете боја ние ги испратите случајно ви благодариме. и секоја боја може да биде избран како Повеќе од 100 компјутери.
Карактеристики на нашата Шише Капи :
. Сосема нов и Висок квалитет на Двете страни обоени Израмните Bottlecaps
. Боја : Sliver , Виолетова , Црна , Розова ,се Зголеми Розова ,Бела ,Сина, Зелена вкупно 8 Бои
. За Микс Бои : може да се меша било бои на над 8 бои . но, ве молам Nx100 компјутери за Секоја Боја
. Мин. цел : 1 LOT=500 PCS шише капи со дупки и прстени
. Големина : за да се вметне или прилог со 1" круг куполи
. Не-токсични, дете-доказ
. Карактеристики : Со Дупки и прстени
. Испорака : бесплатна испорака од страна на DHL
. Употреба : Jewery додатоци,што се користи за накит decration или занаети одлуки, ѓердан pendant, слика оркестарот или копче pendant
Клиентите на Користење Покаже :

Бренд Име:
SUTOYUEN
Број На Модел На:
шише капи
Тип На Производ:
Други
боја:
двете страни Обоени 8 Бои
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Карактеристики:
со Дупки и Прстени
Вметната големина:
1 Инч
Употреба:
Шише Капи За Carfts и Накит
мешани цел:
Срамнети Со Земја Шише Капи
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи