.

.

Трговија на големо!4-610-15cm висина Hackle Пердув Раб на Црната боја 10Yards Лента Намали За fascinators, millinery и занаети

Трговија на големо!4-610-15cm висина Hackle Пердув Раб на Црната боја 10Yards Лента Намали За fascinators,

DEN 1383.00
DEN 1487.52
-7 %
Од стока


Функција
Трговија на големо!4-6"10-15cm висина Hackle Feather Fringe на Црна боја 10 Yards Лента Намали За fascinators,millinery и занаети Free Shipping!
Материјал : Петел Hackle Пердуви
Висина : 4-6" (10-15cm)
Количина : 10 јарди/многу
Боја : Црна
Љубезно ве молиме да напомена :
10 Јарди по многу
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
•П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : Али-Зачувам
•П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
•П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
•П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
•П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Можеби ќе ви се допадне трговија на Големо!10 Yards/Многу! 4-6" 10-15cm Висина Multicolor Hackle Пердув Трим Дополнителните за Занаети 13 Colours за избор! freeshipping US$ 33.80 /многу
дворови / многу
10 YARDS/МНОГУ!Height10-15cm Hackle Пердув Дополнителните Multicolor Петел Пердув Намали за занаети облека FREESHIPPING US$ 32.99 /многу
дворови / многу
10 Meters/Многу!Height14-19cm Седло Петел Coque Пердув Трим Петел Дополнителните 11 Colours на Располагање Бесплатен Превозот! САД$ 35.80 /многу
метри / многу
Hackle Пердув Дополнителните Многоцветни 10 Метри Намали за Занаети/Костим/Шиење Висина 6-8inch freeshipping US$ 38.50 /многу
метри / многу 2 Meters/Многу 5-6" 12-15cm Црна Боја Седло Петел Coque Hackle Пердув Трим Петел Дополнителните Бесплатен Превозот! САД$ 9.80 /многу
метри / многу
Multicolor Hackle Пердув Дополнителните Украси 2 Дворови/многу Висина 9-14cm Занаети/Костим/Шиење/Millinery freeshipping US$ 13.80 /многу
дворови / многу
Coque Пердув Трим Петел Пердув Дополнителните Multicolor Irridescent 2 Дворови/Многу 4-6 инчен Висина FREESHIPPING US$ 8.50 /многу
дворови / многу
Нови Пристигнување! 2 Дворови/Многу Висина од 15-18cm ПОЛОВИНА БРОНЗА COQUE ПЕТЕЛ ОПАШКА ПЕРДУВИ Дополнителните Средување на 5 Colours Достапни Freeshipping US$ 14.80 /многу
дворови / многу

Материјал:
Пилешко Пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
FCT0109
Материјал:
Петел Hackle Пердув
Висина:
4-610-15cm
Боја:
Црна
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи