.

.

Лабава монистра 100pcs 12mm Вулкан Триаголник да се Шие На Акрилик Стакло скапоцен камен рака за шиење камен flatback strass Дијамант m135

Лабава монистра 100pcs 12mm Вулкан Триаголник да се Шие На Акрилик Стакло скапоцен камен рака за шиење камен

DEN 324.00
DEN 359.52
-10 %
Од стока


Бесплатен превозот 600pcs 8*13 Јасно AB да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Navette Форма Flatback m06 US$ 6.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 600pcs 6*12 Јасно AB да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Navette Форма Flatback m05 US$ 6.99 /многу
парчиња / многу
2014 година нови бесплатен превозот 400pcs 9mm круг Шарени акрилик стакло рака за шиење m01 US$ 6.49 /многу
парчиња / многу
Freeshipping сребрена Јасно да се Шие На Намалување Кристално Стакло Кристал Капка форма Flatback 45pcs/торба US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
14mm Јасно AB да се Шие На Акрилик Кристал Кристал Rivoli Круг Flatback 200pcs/торба US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Круг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Да се шие на Лабава Монистра Кристали Темно Сина AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18 капка m50 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Да се шие на Лабава Монистра Кристали Yellow AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18 капка m52 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу

R

Додатоци на производи