.

.

Sutoyuen 100Pcs Двете страни Обоени срамнети со земја Шише Капи За Занаети Накит Приврзоци Ѓердан Метал Пивско Шише Капи Без Дупка

Sutoyuen 100Pcs Двете страни Обоени срамнети со земја Шише Капи За Занаети Накит Приврзоци Ѓердан Метал Пивско

DEN 623.52
Од стока


добредојдовте на нашата продавница
Срамнети со земја Шише Капи Метал пиво во шише капаче Jewery додатоци, Метал Круна Капа,Tinplate Шише Капи се користи за DIY Занаети накит decration или занаети одлуки, ѓердан pendant imange оркестарот или копче pendant . Израмните Bottle Caps Sliver Chromed Купола Капа
Answer : ___________________________ NOTE :
Цената е само за Метал Пивско Шише Капи за DIY Jewerly , Без Облоги!
Кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за која боја сакате ,ако не изберете боја ние ги испратите случајно ви благодариме. и секоја боја може да биде избран како Повеќе од 100 компјутери.
Карактеристики на нашата Шише Капи :
. Сосема нов и Висок квалитет на Двете страни обоени Израмните Bottlecaps
. Боја : Sliver , Виолетова , Црна , Розова ,се Зголеми Розова ,Бела ,Сина, Зелена ,Црвена, Жолта, Портокалова, Темно розова , Аква зелена ,Темно зелена вкупно 16 Бои
. За Микс Бои : може да се меша било бои на над 16 бои .
. Мин. цел : 1 LOT=100 PCS шише капи
. Големина : за да се вметне или прилог со 1" круг куполи
. Не-токсични, дете-доказ
. Карактеристики : Без Дупки (ако сакате дупки и splite прстен имаме премногу ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!)
. Испорака : бесплатна испорака по e пакет
. Употреба : Jewery додатоци,што се користи за накит decration или занаети одлуки, ѓердан pendant, слика оркестарот или копче pendant
Клиентите на Користење Покаже :

R

Додатоци на производи