.

.

Топла продажба Ширина 1.45 метар Флорални печатени памучна ткаенина , Розова памук Poplin ткаенина за шиење

Топла продажба Ширина 1.45 метар Флорални печатени памучна ткаенина , Розова памук Poplin ткаенина за

DEN 864.00
Од стока


Боја : Слика боја
Димензии : Ширина : 145cm , една многу = 2 метри .
Карактеристики : Прекрасни цветни ткаенина ,многу меко ,Многу добар квалитет
Примена : DIY Фустан ,Облека , Постела колекции и така натаму .
Купувачот Информации :
1,Било прашања или e-mail одговор во рок од 24 часа
2,Голем попуст, ве молиме контактирајте со нас
3,Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта ,Поштенска време е за 20-50 дена, во случај на царинските
инспекција, ќе има одложување, ве молиме да бидете трпеливи. Ако бара други курир, ве молиме контактирајте со нас да се направи до товарни.
4,го Повтори своето членство и да уживате во 5% попуст на редовната цена стока
5, Сите производи , сликите се направени во вид, точно да се опише, обезбедување на квалитет
6,Ние не сме resposible за било обичај должност или увоз даночни
7, Наредби повеќе од $ 200, ние обезбеди бесплатен превозот од EMS, многу побрзо
Плаќање Опис
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, и некои други методи за плаќање. Ако не можете да најдете начинот на плаќање што го сакате, само да не контактирате преку Trade Manager.
Опис На Превозот
Објектот ќе биде превозот со 3-7days по плаќање.
Ние ќе mail на вашиот предмет од Кина Пост Воздух Maill
Ние ќе mail стоката откако ќе го завршите плаќања и бидете сигурни дека за нив во добар пакет. Сите производи се испратени од Кина и ќе трае 20 до 45 дена да вашиот место. Тоа ќе биде потребно повеќе време ако прилагодено лице место проверка на стоката. Ве молиме почекајте со трпение.
Враќање Опис
Ние и ветуваме да даде секој клиент задоволни услуга. Ве молиме не двоумете се да не информирате ако најдете било каков проблем со стоката. Ако сакате да се вратите на добра, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена по приемот на стоката. Ние ќе рефундирање на парите во рок од 48 часа по приемот на стоката. (Превоз треба да бидат покриени од страна на купувачот.)
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро
За нас
Сликите на нашиот веб-сајт се земени од вистинските производи. Ние се стремиме да заработи секој поволен извештај, кој е многу важен за нас. Ако постои било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе направиме се што можеме за да ги задоволи вас.
Ние само го прават професионални ткаенина и чипка, достапна на DIY ентузијасти.

R

Додатоци на производи