.

.

Мешани Цел 3000 компјутери/многу : 1000 Компјутери срамнети со земја две страни Обоени Шише капи+1000 компјутери Јасно Епоксидна +1000 компјутери копче Синџир за накит

Мешани Цел 3000 компјутери/многу : 1000 Компјутери срамнети со земја две страни Обоени Шише капи+1000 компјутери

DEN 13680.00
Од стока


добредојдовте на нашата продавница
Срамнети со земја Шише Капи пиво капа Jewery додатоци, Метал Круна Капа,Tinplate Шише Капи се користи за DIY накит decration или занаети одлуки, ѓердан pendant imange оркестарот или копче pendant . Израмните Bottle Caps Sliver Chromed Купола Капа
Answer : ___________________________ NOTE :
Цената е само за Метал Пивско Шише Капи за DIY Jewerly , Без Облоги!
Кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за која боја сакате ,ако не изберете боја ние ги испратите случајно ви благодариме. и секоја боја може да биде избран како Повеќе од 100 компјутери.
Карактеристики на нашата Шише Капи :
. Сосема нов и Висок квалитет на Двете страни обоени Израмните Bottlecaps
. Боја : Sliver , Виолетова , Црна , Розова ,се Зголеми Розова ,Бела ,Сина, Зелена вкупно 8 Бои
. За Микс Бои : може да се меша било бои на над 8 бои . но, ве молам Nx100 компјутери за Секоја Боја
. Мин. цел : 1 LOT=1000 PCS шише капи со дупки + 1000 компјутери keychain+1000 компјутери 1" Купола
. Големина : шише капи : за да се вметне или прилог со 1" круг куполи
Куполата : 1 инчен круг
клучни синџир : 2.0x28mm обичен хром
. Не-токсични, дете-доказ
. Карактеристики : Со Дупки
. Испорака : бесплатна испорака од страна на DHL
. Употреба : Jewery додатоци,што се користи за накит decration или занаети одлуки, ѓердан pendant, слика оркестарот или копче pendant
Клиентите на Користење Покаже :

R

Додатоци на производи