.

.

30yards Занает Бела боја со Златни Црни Тема Braied Средување на Декорирани Лента Намали За Свадба се Облекуваат Облека Декорација t273

30yards Занает Бела боја со Златни Црни Тема Braied Средување на Декорирани Лента Намали За Свадба се Облекуваат

DEN 1436.00
DEN 1631.52
-12 %
Од стока


Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Meteral : полиестер Големина : Прибл целосна ширина 1 cm, 1yard=91cm Боја : црна и златна, бела Пакет се Вклучени : 1 X 30 метри

R

Додатоци на производи