.

.

Трговија на големо!10Yards/Многу! 4-6 10-15cm Висина Multicolor Hackle Пердув Трим Дополнителните за Занаети 13Colours за избор! freeshipping

Трговија на големо!10Yards/Многу! 4-6 10-15cm Висина Multicolor Hackle Пердув Трим Дополнителните за Занаети

DEN 1509.00
DEN 1622.40
-7 %
Од стока


Функција
Трговија на големо!10 Yards/Многу! 4-6" 10-15cm Висина Multicolor Hackle Пердув Трим Дополнителните за Занаети 13 Colours за избор!БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Материјал : Hackle Пердуви
Висина : 10-15cm 4-6inch
Количина : 10yards/многу
Боја : 13colours : црна,златна жолта,црвено вино,кафе,морнарско сина,роза,виолетова,бела,сива,природата,портокал,небото сино,црвено
( ве молиме да ни остават порака за вашата боја на избор,можете да изберете една боја за 10 метри,но можете да изберете 5colours најмногу за една многу, )
За било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас!
Handpicked пердуви распослано на појавување на бел сатен лента.
Овие убави пердуви може да се користи за украсување на настани како што се : Свадби, ноќта на Вештерките, Танц Рецитали, Странките и другите Посебен Повод настаните!
Црна
златно жолта
вино црвено
кафе
морнарско сина
трендафил
виолетова
бела
сива
природата
портокал
небото сино
црвена
Љубезно ве молиме да напомена :
( ве молиме да ни остават порака за вашата боја на избор,можете да изберете една боја за 10 метри,но можете да изберете 5colours најмногу за една многу,благодарение ,за било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас )
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
•П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : Али-Зачувам
•П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
•П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
•П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
•П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Можеби ќе ви се допадне 10 YARDS/МНОГУ!Height10-15cm Hackle Пердув Дополнителните Multicolor Петел Пердув Намали за занаети облека FREESHIPPING US$ 32.99 /многу
дворови / многу
10 Meters/Многу!Height14-19cm Седло Петел Coque Пердув Трим Петел Дополнителните 11 Colours на Располагање Бесплатен Превозот! САД$ 35.80 /многу
метри / многу
Петел Hackle Пердув Дополнителните Многоцветни мешани на 2 Метри Намали за Занаети/Костим/Шиење на Висина на 5-6inch freeshipping US$ 10.80 /многу
метри / многу
Hackle Пердув Дополнителните Многоцветни 10 Метри Намали за Занаети/Костим/Шиење Висина 6-8inch freeshipping US$ 38.50 /многу
метри / многу 2 Meters/Многу 4-6" Мешани Боја Goose Пердув Трим Патка Пердув Дополнителните Бесплатен Превозот! САД$ 11.80 /многу
метри / многу
2 Meters/Многу 10-15cm 14 Бои Турција Marabou Пердув Трим Пердув Дополнителните Бесплатен Превозот! САД$ 11.80 /многу
метри / многу
Трговија на големо!10yards/многу Висина од 5-6cm Дама Amherst Pheasant Tippets Пердув Дополнителните средување на Freeshipping US$ 45.00 /многу
дворови / многу
Трговија на големо!10 Yards/Многу Црвени Боење БАДЕМИ Ringneck Pheasant Plumage Пердув Fringe 2-3inches/5-8cm Пердув Кроење За Изработката US$ 34.99 /многу
дворови / многу

R

Додатоци на производи