.

.

10x14mm 13x18mm 18x25mm 10pcs/торба Паун сина faltback да се шие на Кристал копчето,ААА Кристално Стакло Злато дното лабава rhinestones

10x14mm 13x18mm 18x25mm 10pcs/торба Паун сина faltback да се шие на Кристал копчето,ААА Кристално Стакло Злато

DEN 149.00
DEN 210.24
-29 %
Од стока


(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)
Паун сина teardrop злато база да се Шие на кристал
Големина : 10x14mm 10pcs 13x18mm 10pcs 18x25mm 10pcs
Употреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.
Материјал : кристално стакло, на дното на сребро позлатен, со ноктот поддршка
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Сите наши стоки се бесплатни. Поради оскудните профит , Обично помалку од $ 5 коса Кина Пост Обичен Мал Пакет , логистика информации не е следење . Повеќе од $ 5 испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) или send e Packet . Логистика следење на информации,се Надевам дека поголемиот дел од купувачите се разбере. Умот кој е внимателно да се пука . (Ако сите пакети се изгубени или одложи, ние имаме целосна наплата, немојте да се грижите)
[физичка слика]
Вид на снимање, поради камерата и светлината, итн. таму е малку боја, професионалци кои внимателно шут
Злато дното Повеќе Боја Купи Линк

R

Додатоци на производи