.

.

300yard Две бои со висок квалитет Везени Ракотворби Нето Чипка Скриј Лента

300yard Две бои со висок квалитет Везени Ракотворби Нето Чипка Скриј Лента

DEN 2784.00
Од стока


должина : 300 Yard ширина : 60mm Ова предмети се црни и бели бои.ве молиме да ни кажете што бои што сакате? ако не не остави порака за боја.ние ќе ја испрати на црна до вас .
На различни од Кајгана бела и исклучување на бели

R

Додатоци на производи