.

.

Нови пристигнување! Ниска Цена Paisley Шема Пати во текот еластична, преносот на топлината непријател, добредојдовте прилагодено печатење.

Нови пристигнување! Ниска Цена Paisley Шема Пати во текот еластична, преносот на топлината непријател, добредојдовте

DEN 1248.00
Од стока


Производ Предност : ова боја на еластична лента со Врвен квалитет,најдобра цена,Брза испорака,Еко пријателски боја,најдобра услуга
Материјали : најлон и spandex
Големина : 5/8 еластичен
Пакување : 100 YDS/МНОГУ
Време на испорака : 1~2 дена, ако ние се вративме во парк. направи бебе коса лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани,DIYetc.
Употреба : бебе headband за коса,вратоврската ,коса додатоци
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.

R

Додатоци на производи