.

.

100pcs Шарени Цвет Дрво Копчиња за Шиење Занаети DIY Jewerly Монистра Додатоци WB151

100pcs Шарени Цвет Дрво Копчиња за Шиење Занаети DIY Jewerly Монистра Додатоци WB151

DEN 153.00
DEN 191.52
-20 %
Од стока


100% Сосема Нов
Големина : Микс
Боја : Комбинација на боја
КОЛИЧИНА : 100pcs (ќе го добиете 100pcs по случаен избор)

R

Додатоци на производи