.

.

10мм(ширина)*100yards/pc Печатени Бела Polka Точки Сатен Лента Свадба Партија Декоративни DIY АТАРОТ Панделки,8 Бои За Избор

10мм(ширина)*100yards/pc Печатени Бела Polka Точки Сатен Лента Свадба Партија Декоративни DIY АТАРОТ Панделки,8

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Од стока

Бесплатен Превозот!200pcs/многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2-дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs/многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs/многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs/многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs/многу 4.5 cm*1yard/pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs/многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99
10мм(ширина)*100yards Печатени Бела Polka Точки Сатен Лента Свадба Партија Декоративни DIY Лента
Големина : 10мм во ширина.
Боја : 8 бои, ве молиме љубезно ни порака на боја сакате.Инаку,ние ќе испрати 100 метри/pc случајно. Материјал : Сатен
Дизајн : Бело Точки Печатени.
Совршен за Секоја Декорација на Обвивката.
Совршен во правење на сите видови на оркестарот облици за забава, прослава или било какви посебни прилики.
Одлично за свадба фаворизира, scrapbooking, лакови за коса, занаети, додатоци, потпури, подарок завиткување и многу повеќе...!
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори. Ако ви треба други големини во ширина или други стилови,ве молиме порака за нас.Ние сме онлајн фабрика за панделки.Ние можеме да произведуваат за вас.
10 бои :
#1 : Јоргованот бели точки
#2 : Пинк бели точки
#3 : Fuchsia бели точки
#4 : Црвено бели точки
#5 : Зелена бели точки
#6 : Skyblue бели точки
#7 : Морнарица бели точки
#8 : Браун бели точки
ПРЕВОЗОТ : 1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days! (Брод во Русија преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 60-80 денови!)
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

R

Додатоци на производи