.

.

{ 200sets 10 Бои мешани } KAM Бренд Срце Облик и еден KAM Snap Клешти Сјајна Пластика Snap Копчето Fastener копчиња

{ 200sets 10 Бои мешани } KAM Бренд Срце Облик и еден KAM Snap Клешти Сјајна Пластика Snap Копчето Fastener

DEN 940.32
Од стока


{ 10 Бои мешани } KAM Бренд Срце Облик 200 поставува+1 KAM Snap Клешти Сјајна Пластика Snap Копчето Fastener
ние само се 100 многу за промоција,тука можете да добиете 200 поставува срцето snap копчиња,по што,таа ќе се врати во 150sets,и ќе добиете 5% попуст ,доколку купите текот на 2 места .
Па побрзај!!
Добра Вест :
1.Сега Срце облик snap копчиња е во парк сега.10 бои се во парк за прв пат,ќе се меша со 20sets секоја боја(Целосно 200sets) и еден plier за срце облик snap копчиња
2.Уште Сега се купи комплетот,јас ќе ви испрати еден компјутер Awl како подарок за полесно да се поправи snap копчиња.
3.Добредојдовте на советуваат бои ви се допаѓа,ние ќе ја додадете повеќе бои во иднина според тоа,Вашите предлози се многу важни за нас.Ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note :
1.Срце облик snap копчиња, исто така, имаат 4 делови,но на две капи се еден срце облик и друг е T5 (12.4 mm),не и двете капи се срце shaed.
2.Сега бои се на располагање е Б1 B7 Б8 B18 B19 B20 B22 B40 B44 B47,Сосема 10 мешани бои,
3.Како и за клешти,потреба од некои други информации за да се утврдат срце облик прилепува,можете да ме контактирате.
1.T5(исто така наречен 20) snap копчиња,автентични Kam Бренд Snap копчето,дијаметар на површината=12.4 mm.
2.Бои : 10 Бои се Меша да се 200sets.
Добредојдовте на трговија на големо,јас ќе ви даде подобро соодветно на вашите квантитет.Многу успешни клиенти од различни земји.
За употреба во примена polyacetal смола прилепува во вашиот шиење и изработка на проекти
Идеален за дома канализација кои не сакаат да инвестираат £ стотици професионално притиснете
На клешти совршено работи со големина 16, 20 & 24 snap сврзувачки елементи, кои исто така се прикажува како Т-3 Т-5 & Т-8
Состојба : Нова
Секоја боја 20 сетови (1 сет прилепува вклучува 2 Капи(едно Срце и една T5 1 студ и 1 приклучок)
Ако ви треба што е можно snap копчиња,подобра цена!!
т

R

Додатоци на производи