.

.

{ 10 Бои мешани 200sets } KAM Бренд Срце Облик Пластични Snap Копчето Fastener копчиња За Бебе Пелена n m

{ 10 Бои мешани 200sets } KAM Бренд Срце Облик Пластични Snap Копчето Fastener копчиња За Бебе Пелена n m

DEN 426.24
Од стока


{ 10 Бои мешани } KAM Бренд Срце Облик 200 поставува 20 T5 Сјајна Пластика Snap Копчето Fastener копчиња
Answer : ___________________________ Note :
1.Срце облик snap копчиња, исто така, имаат 4 делови,но на две капи се еден срце облик и друг е T5 (12.4 mm),не и двете капи се срце shaed.
2.Сега бои се на располагање е Б1 B7 Б8 B18 B19 B20 B22 B40 B44 B47,Сосема 10 мешани бои,.,
3.Како и за клешти,потреба од некои други информации за да се утврдат срце облик прилепува,можете да ме контактирате.
-
Нови Предмети
ќе дојдат овие денови,ќе добивате 5%попуст,доколку купите 2 многу еднаш.
1. Копчиња доаѓа.10 мешани бои
2. 13 Бои Prong Snap Копчиња 9.5 mm Збор,Кликнете за да дознаете повеќе.
3.12 Бои ,може да се меша бои во било која количина!!
4.Евтини Клешти со KAM Snap Копчиња за Полнење.
5.10 Бои мешани T3 16
6.1000 поставува Snap Копчиња Само,се меша бои.
-

R

Додатоци на производи