.

.

145yards различни бои embroider scalloped Чипка Ткаенина Трим DIY шиење крпа/кукла Ткаенина ширина 15mm.

145yards различни бои embroider scalloped Чипка Ткаенина Трим DIY шиење крпа/кукла Ткаенина ширина 15mm.

DEN 2304.00
Од стока


ширина : 15mm Вкупно е 145yard/МНОГУ Ова предмети имаат многу бои.ве молиме да ни кажете што бои и количеството што го сакате? Може да се меша бои.Количината мора да биде во неколку 14.5. Црвена роза

R

Додатоци на производи