.

.

PNB0003 Flatback слонова коска копчиња 4 големини 50pcs Украсни Копчиња за свадба облека Immitated Бисер Копчето Scrapbooking

PNB0003 Flatback слонова коска копчиња 4 големини 50pcs Украсни Копчиња за свадба облека Immitated Бисер Копчето

DEN 150.00
DEN 170.40
-12 %
Од стока


Главната Вовед
@Бои се однесуваат на објектот,можеби малку боја различни,ве молиме да се разбере.
@Слики се од сите реални објекти за боја и форма.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-25 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

боја:
бела боја, крем боја
Големина:
Dia 9mm, Dia 13mm, Dia 16mm, Dia 18mm
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
ZOTFEL
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
PNB0003
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Кинески Јазол Копче/Кинески Жаба Копчето
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Материјал:
Пластични
R

Додатоци на производи