.

.

Нов плоштад во облик на 8*8мм 135pcs/многу кристал AB Rhinestones DMC hot fix кристал на железо за облека

Нов плоштад во облик на 8*8мм 135pcs/многу кристал AB Rhinestones DMC hot fix кристал на железо за облека

DEN 163.00
DEN 204.00
-20 %
Од стока


DMC Кристал :
Точка име : DMC hot fix кристал
Големина : 8*8мм
Боја : кристал AB
Пакет : 135pcs/торба.
Материјал : стакло
Функција :
Грбот има лепак, можете да го користите hot fix апликатори топла на кристал
на вашиот starss облека.
Лепилото е силна, не лепак паѓа.
Слика покаже :

Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
8*8mm
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Mezao
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
DMC
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Техника:
Топло-Fix
Hot fix Кристал боја:
кристал ab
DMC амбуланта корегирање кристал големина:
8*8мм
Strass Кристално За Фустан:
Rhinestones За Облека
strass амбуланта корегирање:
стакло rhinestones
hot fix апликатори:
камења и кристали
кристал копчиња:
Акрилик Кристал
is_customized:
Yes
боја:
кристал ab
Употреба:
Помине Уметност
R

Додатоци на производи