.

.

Нов плоштад во облик на 8*8мм 135pcs/многу кристал AB Rhinestones DMC hot fix кристал на железо за облека

Нов плоштад во облик на 8*8мм 135pcs/многу кристал AB Rhinestones DMC hot fix кристал на железо за облека

DEN 163.00
DEN 204.00
-20 %
Од стока


DMC Кристал :
Точка име : DMC hot fix кристал
Големина : 8*8мм
Боја : кристал AB
Пакет : 135pcs/торба.
Материјал : стакло
Функција :
Грбот има лепак, можете да го користите hot fix апликатори топла на кристал
на вашиот starss облека.
Лепилото е силна, не лепак паѓа.
Слика покаже :

R

Додатоци на производи