.

.

Една боја или мешана боја бонбони копчето за децата новиот тајван дупчење стаклен светлина 11mm

Една боја или мешана боја бонбони копчето за децата новиот тајван дупчење стаклен светлина 11mm

DEN 728.00
DEN 808.80
-10 %
Од стока


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Материјал
Тајван Акрилик
Боја
14 бои : #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9,#10, #11, #12, #13,#14
Или М ixed( Случаен) боја
Еден многу да се продаде за секоја боја,или случаен мешани бои, ве молиме, укажуваат на потребата кој тип во ред.И ова копче е проѕирен colr, матирано текстура, боја боја полесни,тешко е да се разликува,ве молиме погледнете ги нашите детали во рамките на слика етикета.
Количина
144pcs/многу
Големина
11mm
Конверзија
1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен
Точка Бр.
A0301-007
Употреба
Висок квалитет акрилик копчиња,што се користи за дами мода,деца облека или други DIY декорација
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

R

Додатоци на производи