.

.

Чипка ткаенина--couture модни ткаенина, 3D шик шема, паун око, чиста бела за фустан, здолниште, врвот, торба, занает од дворот

Чипка ткаенина--couture модни ткаенина, 3D шик шема, паун око, чиста бела за фустан, здолниште, врвот, торба,

DEN 1338.24
Од стока


Вашата цел ќе биде предаден in1-3 работен ден од Кина пост воздух mail по вашата исплата е расчисти. Цената е за еден двор. Ако сакате посебни должина на, ве молиме слободно контактирајте со нас. **************************************************DESCRIPTION************************************************ Ние ќе ја намали вашата нарачка и чувајте ги сите континуирано.
Материјал : полиестер
Боја : како на сликата
Ширина : 85cm
Тежина : 465g/метар
Соодветност : фустан, здолниште, врвот, панталони, занает
Се протега на ветер :
√не-еластичен
прилично широк
еластичен
Тежина на ветер :
светлина
√умерена
тешки
Дебелина, индекс :
чиста
√отворот
мало чиста
нема чиста
Мекост на ветер :
sculptural
умерена
√мека
Сезона соодветноста :
√пролет
√лето
√есен
√зима
Белата е симбол на романтичари. Оваа чиста бела чипка ткаенина е романтична и шик, бидејќи на 3 димензија апстракт везени опашот на очите. Во меѓувреме, храбар отворот покажува женски секси. На чипка ткаенина може да се широко се користат во фустан и здолниште украси.
*Ве молиме да се потсети дека вистинската боја може да изгледаат различно од слики, бидејќи камерата, светлина и го следат..,која не треба да биде причина за не-позитивни повратни информации.

R

Додатоци на производи