.

.

500PCS Мини Розова Симпатична Фустан Облека Ознаки Етикета 350GSM Обложена Хартија Облека Висат Ознаки Цена Прилагодена Бесплатен превозот

500PCS Мини Розова Симпатична Фустан Облека Ознаки Етикета 350GSM Обложена Хартија Облека Висат Ознаки Цена

DEN 637.44
Од стока


Име : Облека Ознака
Материјал : 300 GSM Обложена Хартија
Боја : Розева
КОЛИЧИНА : 500pcs/многу
Големина : 2x3cm
Употреба : J ewelry Хартија Ознаки, Подарок Хартија Ознаки ,Облека Ознаки,Цена Тагови,Печење Ознака,рачно изработени ознаки,DIY КАРТИЧКИ, зачувани линкови, Печат,Честитки,зборот КАРТИЧКИ, лични КАРТИ, и така натаму.
Ако никакви проблеми тука, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас! Ви благодарам многу!
МОРА ДА СЕ ПРОЧИТА
Pls љубезно ве молиме да го прочитате јасно деталите на производите пред да го купат. На пример, количеството / големина / материјали / боја, итн.
Ако треба да се избере стил или боја, ве молиме оставете порака за нас, да забелешка : подетални информации. (ДОДАДЕТЕ БЕЛЕШКИ ЗА ЗАДАЧИ)
ПРАТКАТА & ДАНОК
1,Нормално, сите парцели беше deliveried со најевтин начин за Кина Пост Воздух Mail. Ако ви треба hurrily, ве молиме барања нас за најдобар брза испорака начин со најниска цена.
2,Ние не сме одговорни за било каква должност & данок. По повеќето клиенти барање, ние ќе го пријават како ПОДАРОК со ниска вредност. Доколку имате посебни барања за вредноста декларација, ве молиме оставете ја вашата порака кога ставате ред.
Се врати и враќање
1,мора да биде искрена купувачот, можете да не контактирате доколку ви треба било каква помош, ние да се потрудиме да ви помогне. 2, предметите ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај. 3, Ако се појавува сериозен квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 72 часа можеме да реконструкција или повторно да ја прати.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

R

Додатоци на производи