.

.

PPCrafts Големи Peony згусне крпа Феникс игра bracing јаки жито ткаенина е сите памук џерси памук традиционалните фустан

PPCrafts Големи Peony згусне крпа Феникс игра bracing јаки жито ткаенина е сите памук џерси памук традиционалните

DEN 370.00
DEN 429.60
-14 %
Од стока

СЛИКА
[ Карактеристики]
крпа платно , дебели , не исчезнат, може да не топка, отпорност на абење, и добар засенчување ; мека на допир пријателски, природно и удобно ; дише перформанси , не флеш може да не топка .
[Употреба] завеси , tablecloths , перница, перница ги покрива троседот опфаќа, placemats , табела тркачи , перница маска, покрива троседот ткаенина , столче, се покрива , и рака DIY ( Молив / slipcase / ден модели / корејските модели во еден пакет ) производство.
Миење : памучна ткаенина за прв пат ќе предизвика одреден степен на намалување после миење и избледена боја плови ( и нормални околности ), што е заедничка карактеристика на памучна ткаенина , може да се мијат со рака или со машина за миење , не кајгана, не сува чиста , без сушење, висат да се исуши , намалување од 3% -5%. Првиот обид не препорачуваме употреба на било детергент за перење , сол, само може да се
Моделот е во многу добар квалитет и овој производ е со висок стандард во согласност со "Oeko-Tex Стандард 100" . Тоа е совршен за завиткување и правење на вашиот занаети како лакови и косата се удира. И ние се уште снабдување 100 Метри/roll пакет ! За повеќе детали, ве молиме да испрати пораки до нас!!!
ПЛАЌАЊЕ Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукција затворање или последна купи објект на "Комбинирано Плаќање/Испорака'. Пратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти.
За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање.
ПРЕВОЗОТ
Ние ги користиме Кина Пост да ја испорача вашата parl; Како и во Кина толку долго растојание на превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време :
Во текот 2kg sent items (пратени ставки страна на Ems Express. како што вкупната тежина имаат над 2kg, не можеше да го испратите по препорачана Пошта во 1 парцела.
САД : 11-23business дена
О : 11-23 работни дена
Европа : 15-25 работни дена (Русија : arround 75days)
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите понуди/наредби.

R

Додатоци на производи