.

.

Додаток скапоцен камен лабава монистра 150pcs 10*14 Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Овална Форма flatback strass Дијамант m151

Додаток скапоцен камен лабава монистра 150pcs 10*14 Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Овална Форма

DEN 407.52
Од стока


Бесплатен превозот 600pcs 8*13 Јасно AB да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Navette Форма Flatback m06 US$ 6.99 /многу
парчиња / многу
САД$ 6.99 /многу
парчиња / многу
САД$ 6.49 /многу
парчиња / многу
Freeshipping сребрена Јасно да се Шие На Намалување Кристално Стакло Кристал Капка форма Flatback 45pcs/торба US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
14mm Јасно AB да се Шие На Акрилик Кристал Кристал Rivoli Круг Flatback 200pcs/торба US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Круг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Да се шие на Лабава Монистра Кристали Темно Сина AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18 капка m50 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Да се шие на Лабава Монистра Кристали Yellow AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18 капка m52 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу

R

Додатоци на производи