.

.

Додаток скапоцен камен лабава монистра 150pcs 10*14 Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Овална Форма flatback strass Дијамант m151

Додаток скапоцен камен лабава монистра 150pcs 10*14 Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Овална Форма

DEN 407.52
Од стока


Бесплатен превозот 600pcs 8*13 Јасно AB да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Navette Форма Flatback m06 US$ 6.99 /многу
парчиња / многу
САД$ 6.99 /многу
парчиња / многу
САД$ 6.49 /многу
парчиња / многу
Freeshipping сребрена Јасно да се Шие На Намалување Кристално Стакло Кристал Капка форма Flatback 45pcs/торба US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
14mm Јасно AB да се Шие На Акрилик Кристал Кристал Rivoli Круг Flatback 200pcs/торба US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Круг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Да се шие на Лабава Монистра Кристали Темно Сина AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18 капка m50 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Да се шие на Лабава Монистра Кристали Yellow AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18 капка m52 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
acryl
Големина:
13*18
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
M151
Бренд Име:
zbroh
Состојба:
Бренд Нови
превозот:
CPAM/Epacket,Бесплатен превозот
qualiity:
висок квалитет
Дупки:
2 Дупки
Ракување со времето:
4 дена
Количина:
150pcs/торба
Обликот:
овална
R

Додатоци на производи