.

.

Бесплатен Превозот 20mm 23mm 26mm 30мм Бисер Beaded Кристал Копчето за Облека,Цвет Центар/Сребрена База RB1001C

Бесплатен Превозот 20mm 23mm 26mm 30мм Бисер Beaded Кристал Копчето за Облека,Цвет Центар/Сребрена База RB1001C

DEN 2341.92
Од стока


Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.
Имаат многу време во нашата продавница.
Нарачка Информации :
1.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.
2.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.
3.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.
2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Само да се избере бои од боја шема како што е подолу,тогаш ние ќе ги направиме сопствен цел за вас!
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No. 18 и Број 55;
C olor Шема на Бисер Монистра
1) Сите бисери монистра се обоена бои;Таму ќе биде 1%-5% варијации на боите во секоја цел; Ако вие не може да го прифати ова,pls не се купи.
2) Темни бои се тешко да се направи,боја варијанта, ќе биде 5%-10% ,па ние не препорачуваме да ги собереш на темни бои;
Копчиња во различна форма и бои
Топла Продажба Копчиња
(Ве молиме кликнете на сликите подолу за да ги видите цената)
Некои Видови на Акрилик Кристал Копчиња
Детали на Копчиња,Акрил и Бисери
Детали на Кристал Копчето s

R

Додатоци на производи