.

.

Нови пристигнување! 5/8 преносот на топлината печатени пати во текот еластична Paisley шема за коса вратоврска headband, 100yards/многу

Нови пристигнување! 5/8 преносот на топлината печатени пати во текот еластична Paisley шема за коса вратоврска

DEN 1248.00
Од стока


Точка Име : Нови пристигнување! 5/8" преносот на топлината печатени пати во текот еластична Paisley шема за коса вратоврска headband, 100yards/многу
Стил : поклопецот над еластичен
Димензии (Ширина) : 5/8" 16mm
Боја : #029-Бела
Материјали : Најлон/Полиестер/Spandex
Пакет : 100yards/многу
Сертификација : OEKO-TEX Сертификација
Место на Потекло : Xiamen, China
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
ПРЕВОЗОТ
Сите акции предмети може да бидат испратени во 3-5 дена по уплатата.
Ние ќе ве известиме кога ние брод надвор предмети.
Ако цел помалку од $150 , ние ќе брод предмети од Кина Пост. Тоа обично трае 15-26 работни дена
на дестинација, Ако цел повеќе од $150 , ние ќе брод на сите елементи од Меѓународната Express.
Тоа трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
Ве молиме погрижете се адресата информации се точни .
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете пет ѕвездички позитивни повратни информации.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас за решавање на каков било спор
пред да замине негативни повратни информации, ви благодариме за вашиот љубезно соработка!
Контакт
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се направи сите напори да им помогне на вас.
Ние ќе се потрудиме да им понуди најдобар квалитет и услуги.
ОЕМ е добредојден. Се надеваме долгорочна соработка.

R

Додатоци на производи