.

.

Сосема Нов!10YARDS/МНОГУ!12-16CM Висина Цветен Hackle Пердув Дополнителните за Занаети/Костим/Шиење!Висок Квалитет

Сосема Нов!10YARDS/МНОГУ!12-16CM Висина Цветен Hackle Пердув Дополнителните за Занаети/Костим/Шиење!Висок Квалитет

DEN 1740.00
DEN 1871.52
-7 %
Од стока


Функција
Сосема Нов!10 YARDS/МНОГУ!12-16 CM Висина Цветен Hackle Пердув Дополнителните за Занаети/Костим/Шиење!Висок Квалитет Free Shipping!
Материјал : Петел Hackle Пердуви
Висина : 12-16cm
Количина : 10 јарди/многу
Боја : како фотографија шоу
Сосема НОВ квалитет ААА
Љубезно ве молиме да напомена :
10 Јарди по многу
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
•П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : Али-Зачувам
•П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
•П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
•П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
•П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Можеби ќе ви се допадне трговија на Големо!10 Yards/Многу! 4-6" 10-15cm Висина Multicolor Hackle Пердув Трим Дополнителните за Занаети 13 Colours за избор! freeshipping US$ 33.80 /многу
дворови / многу
10 Meters/Многу!Height14-19cm Седло Петел Coque Пердув Трим Петел Дополнителните 11 Colours на Располагање Бесплатен Превозот! САД$ 35.80 /многу
метри / многу
10 YARDS/МНОГУ!Height10-15cm Hackle Пердув Дополнителните Multicolor Петел Пердув Намали за занаети облека FREESHIPPING US$ 32.99 /многу
дворови / многу
Hackle Пердув Дополнителните Многоцветни 10 Метри Намали за Занаети/Костим/Шиење Висина 6-8inch freeshipping US$ 38.50 /многу
метри / многу Multicolor Hackle Пердув Дополнителните Украси 2 Дворови/многу Висина 9-14cm Занаети/Костим/Шиење/Millinery freeshipping US$ 13.80 /многу
дворови / многу
Coque Пердув Трим Петел Пердув Дополнителните Multicolor Irridescent 2 Дворови/Многу 4-6 инчен Висина FREESHIPPING US$ 8.50 /многу
дворови / многу
Нови Пристигнување! 2 Дворови/Многу Висина од 15-18cm ПОЛОВИНА БРОНЗА COQUE ПЕТЕЛ ОПАШКА ПЕРДУВИ Дополнителните Средување на 5 Colours Достапни Freeshipping US$ 14.80 /многу
дворови / многу
2 Метри/Многу Висина 20cm 1/2 БРОНЗА ПЕТЕЛ ОПАШКА ПЕРДУВ КОСТИМ ДОПОЛНИТЕЛНИТЕ КРОЕЊЕ на Црвениот Irridescent Боја US$ 15.80 /многу
метри / многу

R

Додатоци на производи