.

.

Дејвид додатоци 1(25мм) цвеќиња торта шема Grosgrain капчиња moontich лента diy headwear облека, додатоци,50Yc1325

Дејвид додатоци 1(25мм) цвеќиња торта шема Grosgrain капчиња moontich лента diy headwear облека, додатоци,50Yc1325

DEN 660.00
Од стока

Се препорачува :

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
Дејвид додатоци
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Техника:
Печатени
Ширина:
1
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Полна Боја
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)
R

Додатоци на производи