.

.

30yards Занает Црното Злато Тема Braied Средување на Декорирани Лента Намали За Свадба се Облекуваат Облека, Декорација Додатоци t276

30yards Занает Црното Злато Тема Braied Средување на Декорирани Лента Намали За Свадба се Облекуваат Облека,

DEN 1436.00
DEN 1631.52
-12 %
Од стока


Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Материјал : полиестер Големина : Прибл. целосна ширина 1 cm, 1 двор=91cm Боја : црна и златна Пакет се Вклучени : 1 X 30 метри

R

Додатоци на производи