.

.

120pcs/многу Памук Бебе копчиња мешани шарени копчиња за рачно изработени или занает прибор за шиење облека трговија на големо

120pcs/многу Памук Бебе копчиња мешани шарени копчиња за рачно изработени или занает прибор за шиење облека

DEN 126.00
DEN 148.32
-15 %
Од стока


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ======= Име на производ : 120pcs/многу Памук Бебе копчиња мешани шарени копчиња за рачно изработени или занает прибор за шиење облека трговија на големо
Материјал : Пластични Боја : Мешани бои случаен Количина : 120pcs/многу Околу Големина : 18mm Конверзија : 1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен Предмет Бр. : Pc024m Употреба : се Користи за Облека,рачно изработени diy,scrapbooking или други додатоци занает
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Mesh
Функција:
Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
Niucky
Техника:
Обоена
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Ѕвезда
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
Pc024m
Големина:
18mm
боја:
Мешани бои( случаен)
R

Додатоци на производи