.

.

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножот за Алфа Ромео 166,1998-2007,19+21,автомобил wiper гума,Frameless мека шофершајбната wiper

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножот за Алфа Ромео 166,1998-2007,19+21,автомобил wiper гума,Frameless

DEN 663.00
DEN 1104.96
-40 %
Од стока


Автомобил : Алфа Ромео 166 ,1998-2007, 19"+21"
Спецификација на производот : Две парчиња
Посебна функција : high-definition, трајни
Меѓународни wiper големина на :
100% На ctual снимање :
Инсталација метод :
Шоу на автомобил :

Објектот Висина:
3cm
166-Година:
2005,2001,2003,2007,1999,1998,2004,2002,2000,2006
Бренд Име:
Legua
Објектот Ширина:
2cm
За Возило Брендови/Модел:
Алфа Ромео
Година:
2017Year
Алфа Ромео Модел:
166
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Име На Модел:
За Алфа Ромео 166
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.440kg
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Wiper тип:
Frameless Гума шофершајбната wiper
Спецификација На Производот :
две парчиња
Година:
1998-2007
Автомобил Направи:
За Алфа Ромео 166
R

Додатоци на производи