.

.

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножот за Опел Astra 1.2,Сите години,18+18,автомобил wiper гума,Frameless мека шофершајбната wiper

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножот за Опел Astra 1.2,Сите години,18+18,автомобил wiper гума,Frameless

DEN 663.00
DEN 1104.96
-40 %
Од стока


Автомобил : "Опел" Astra 1.2 ,Сите години ,18"+18"
Спецификација на производот : Две парчиња
Посебна функција : high-definition, трајни
Меѓународни wiper големина на :
100% На ctual снимање :
Инсталација метод :
Шоу на автомобил :

Објектот Висина:
3cm
Опел Astra-Година:
2004,2003,2005,2013,2009,2010,2006,2008,2012,2011,2007
Бренд Име:
Legua
Објектот Ширина:
2cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Име На Модел:
За Astra 1.2
За Возило Брендови/Модел:
Опел
Опел Модел:
Astra
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.440kg
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Wiper тип:
Frameless Гума шофершајбната wiper
Спецификација На Производот :
две парчиња
Година:
сите години
Автомобил Направи:
За Astra 1.2
R

Додатоци на производи